Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Advent v Norimberku

NORIMBERK • WALHALLA • ŘEZNO • AMBERG

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2017, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2017 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 roků na zájezdy s odjezdem do 30.6.2017 a po 1.9.2017 je o 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 560
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
02.12.2017- 03.12.2017 2 690,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

V brzkých ranních hodinách odjedeme z Brna a Prahy (další nástupní místa: Plzeň 0 Kč, Praha 0 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín – 400 Kč, Hranice, Přerov, Zlín, Kroměříž – 350 Kč, zdarma Olomouc, Prostějov, Vyškov) do Bavorska, kde zamíříme do hlavního adventního města celého Německa - do Norimberku. Prohlédneme si Tržiště starých řemesel u Královské brány, kostel sv. Vavřince s řezbářským dílem Veita Stosse, staré mosty přes řeku Pegnitz, špitál sv. Ducha nad řekou, hrad, náměstí a můžeme navštívit dům Albrechta Dürera nebo muzeum hraček. Každý rok město ožívá úžasnou předvánoční atmosférou proslulých adventních trhů. Vše se odehrává na náměstí Hauptmarkt s nezaměnitelnou gotickou Krásnou kašnou a kostelem Panny Marie z doby Karla IV. Celé scenérii pak vévodí silueta tří hradů. Budeme se procházet městečkem dřevěných stánků nabízejících ty nejlepší vánoční pochoutky – voňavé norimberské perníky, vynikající klobásy, svařené víno pro zahřátí. Nakoupíme si lahůdky na náš vánoční stůl, originální ozdoby na stromeček či vánoční dárky pro své blízké. Dojdeme i k jesličkám a budeme-li mít štěstí, potkáme také čerty s Mikulášem a krásného norimberského anděla. Večer odjedeme na ubytování v okolí.

2. den

Po snídani se vydáme na prohlídku starobylého města Bamberk s nádhernými hrázděnými domy, projdeme se úzkými uličkami až k řadě domků na nábřeží, kterým se říká Malé Benátky. Podíváme se na unikátní Starou radnici na mostě uprostřed řeky i na románsko-gotický Císařský dóm, katedrálu s pověstným bamberským jezdcem. Poté přejedeme do Ambergu. Zájemci o koupání navštíví zdejší Kurfiřtské lázně – akvapark. Díky folii, která propouští 90 % ultrafialových paprsků, se můžete za slunečného dne i opalovat. Jedinečnou atmosféru tohoto komplexu stojí za to prožít – bazény s vodou o teplotě 27°C, 82 m dlouhá skluzavka, divoký vodní kanál, Niagárské vodopády, jeskyně s umělým vlnobitím a hudbou, perličková lázeň, teplovodní vřídla, tůně s podvodními masážními prameny, parní lázně – to vše v ceně vstupenky (cca 7 € za 3 hodiny). Najde-li se někdo, kdo by odolal tomuto „vodnímu lákadlu“, může navštívit město Amberg. Uvidí nejznámější ze symbolů města „městské brýle“ – klenutý most přes říčku Vils, dvojitý pás městských hradeb s věžemi a bránami, gotickou radnici s renesanční nástavbou a další historické budovy. V podvečer se vydáme na cestu zpět domů. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• 1× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 1× snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 560 Kč

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video

Advent v Linci a Steyeru

Advent v Linci a Steyru

autokarem
snídaně
od 2 990,-
Vídeň - Schönbrünn

Advent na dvoře císařů

autokarem
polopenze
od 3 190,-