Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Romantické vánoční Drážďany

DRÁŽĎANY

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 8% ze základní ceny do 31.12.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři od 1.2.2019 (do té doby je výhodnější sleva za včasný nákup).

 -
 -
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín
08.12.2018- 08.12.2018 890,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

V ranních hodinách odjedeme z Brna (další nástupní místa Velká Bíteš – dálnice zdarma, Velké Meziříčí – dálnice zdarma, Jihlava-Pávov zdarma, Praha zdarma, svoz Kuřim a Tišnov zdarma). V Drážďanech navštívíme nejstarší německý vánoční trh, kde budeme mít příležitost zúčastnit se tradiční a jedinečné současné drážďanské štolové slavnosti. Stalo se již tradicí, že v sobotu před druhým adventem se vzdává hold gigantickou štolou tomuto oblíbenému vánočnímu pečivu. Čeká nás slavnostní program na jevišti, prominentní hosté a v neposlední řadě pestrobarevný slavnostní průvod s více než 500 aktéry vytváří jedinečnou atmosféru pro tuto unikátní slavnost. Slavnostní drážďanskou štolu, která váží několik tun, doprovází na její cestě historickým starým městem štolová dívka, pekaři a cukráři z města, trumpetisté a bubeníci, vojáci a mnoho dalších účastníků průvodu. Obrovská štola je rozkrájena na tisíce porcí štolovým nožem dlouhým 1,6 metru a vážícím dvanáct kilogramů. Porce jsou prodávány návštěvníkům slavnosti. Oblíbený vánoční trh nám nabídne příležitost shlédnout největší vánoční pyramidu na světě – drážďanskou šestiposchoďovou pyramidu, ochutnat pravý puslnický perník a další vánoční dobroty. Romantickou procházkou se nám nabízí možnost koupi dárků. Klasickými suvenýry jsou například dřevěné krušnohorské ozdoby, lužické modrotisky, samozřejmě nesmí chybět ani originální drážďanská vánoční štóla tzv. Dresdner Christstollen. Drážďany jsou městem kultury a rozličných požitků, což platí i během vánočních svátků. Probíhá zde několik výstav, které dokonale zapadají do vánoční atmosféry. Ve zbylém čase doporučujeme navštívit památky v centru města, mezi kterými by rozhodně neměla chybět zrekonstruovaná katedrála Frauenkirche, katedrála Nejsvětější Trojice Hofkirche či světově proslulý Zwinger (obrazárna starých mistrů, sbírka porcelánu, matematickofyzikální salon). Ve večerních hodinách odjedeme do ČR. Návrat do Brna v nočních hodinách.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• průvodcovské služby

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video