Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
10 Výborné 1 recenzí

Za bavorským pivem, vozy BMW, uměním i olympiádou

MNICHOV • OLYMPIJSKÝ PARK • MUZEUM BMW • GARMISCH-PARTENKIRCHEN • ZUGSPITZE • PARTNAKLAMM • ŘEZNO (UNESCO)

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
2x večeře Na osobu / Na zájezd 990
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1700
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
27.06.2019- 30.06.2019 6 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

V brzkých ranních hodinách odjedeme z Brna, Prahy a Plzně (předpokládané časy odjezdů Brno 06:20, Praha 09:20, Plzeň 10:40) Další nástupní místa: Žďár nad Sázavou 300 Kč, Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 400 Kč, Kroměříž 400 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč) do Mnichova, hlavního města německého Bavorska. Velká část Mnichova byla zničena během 2. sv. války, avšak velkolepý renovační projekt znovu obnovil krásu tohoto města, které si v 19. století vysloužilo přezdívku Athény na Isaru. Prohlédneme si historické centrum Marienplatz s novogotickou Novou radnicí s orlojem a s menší Starou radnicí, katedrálu Frauenkirche s typickými cibulovitými kopulemi. Večer se ubytujeme v hotelu v Mnichově, večeře.

2. den

Po snídani navštívíme Olympijský park, který byl dějištěm olympijských her, a který je chloubou města – podíváme se ke stadionům a můžeme také vyjet výtahem na Olympijskou věž, odkud se nám otevře nádherný výhled na celé město a za dobré viditelnosti uvidíme i Alpy a nejvyšší vrchol Zugspitze. A nesmíme vynechat opravdovou lahůdku, která se nachází v blízkosti Olympijského areálu – muzeum BMW, které tvarem připomíná uzávěr nádrže. Prohlédneme si unikátní expozici, která provází celou historií vývoje automobilů a motocyklů značky BMW. Projdeme se také zahradou jednoho z nejkrásnějších zámků v Evropě, který vyrostl v 17. století kolem vily italského typu. Zájemci o umění mohou navštívit také některou ze slavných mnichovských galerií – Starou nebo Novou pinakotéku či některé z řady dalších slavných muzeí. Večer volno ve městě k vychutnání bavorského piva, pivních preclíků nebo vepřové pečeně se zelím.

3. den:

Po snídani vyjedeme do nedaleké oblasti Bavorských Alp. Den totiž strávíme v jedné z nejkrásnějších alpských oblastí, v místě, které je německou vstupní branou do Alp a kde se konaly zimní olympijské hry – Garmisch-Partenkirchen, lidově nazývaný Ga-Pa. Tato původně dvě oddělaná města se spojila až na přání Adolfa Hitlera v roce 1935. Nad městečkem se tyčí nejvyšší hora Německa – Zugspitze (2.950 m), kterou i my budeme mít možnost zdolat. V prosinci 2017 bude zahájen provoz nejmodernější kabiny s kapacitou pro 120 cestujících. Během několika minut nás kabina vyveze na vrchol a rázem budeme ve světě 3 ledovců. Panoramatická terasa nabízí výhled 360° na více než 400 vrcholů ve čtyřech zemích. Budeme mít možnost procházky, ale i občerstvení v jedné ze čtyř restaurací. Po návratu do Garmisch-Partenkirchenu a prohlídce skokanských můstků navštívíme jednu z nejkrásnějších soutěsek v Rakousku Partnaklamm. Večer návrat do hotelu v Mnichově, večeře.

4. den:

Po snídani si pojedeme prohlédnout Řezno, čtvrté největší německé město. Po kamenném mostě ze 12. století s nádherným panoramatickým výhledem, který byl inspirací i při stavě Juditina mostu, přijdeme do historického centra, které je na seznamu UNESCO. Prohlédneme si katedrálu sv. Petra z 12. století a zastavíme se i u pamětní desky na kostele sv. Jana, která připomíná křest čtrnácti českých knížat v roce 1845. Nesmíme si nechat ujít návštěvu slavné uzenářské dílny Wurstküche zřízené patrně coby kantýna pro stavitele mostu. Rothernburské uzenky považují místní obyvatelé za nejlepší na světě. Severoitalskou architekturu nám připomene řada starobylých paláců ze 14. a 15. století. V jednom z nich, v domě s názvem Goliathhaus, pobýval v roce 1945 Oskar Schindler. Na jižním konci historického centra objevíme budovy a kostely bývalého kláštera sv. Jimrama elegantně včleněné do zámeckého komplexu rodu Thurn-Taxisů. Do Prahy přijedeme v pozdních večerních hodinách, následně do Brna.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 3× snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 1 700 Kč
• 2× večeře 990 Kč

Předpokládaná částka na vstupy cca 50 €.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Dana Hlinková - To nejlepší z Bavorska (07.06.2018 - 10.06.2018)
Hodnoceno: 02.10.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Dobrý den,
zájezd do Bavorska jsme si vybrali proto, abychom se konečně podívali do Mnichova , který jsme při předchozích zájezdech s Emmou - např.do Švýcarska atd. vždy pouze objížděli - většinou v noci.
Zjistili jsme, že Mnichov opravdu stojí za návštěvu díky krásnému historickému centru i pohledem z výšky věže, dobrému pivu a klobásám s kyselým zelím. Manžel si zase rád prohlédl museum BMV.
Protože rádi jezdíme do hor, ocenili jsme i výlet novou lanovkou na Zugspitze .
Paní průvodkyně byla velmi pečlivá a ochotná, vše potřebné zařídila.
Ubytování nemělo chybu , jídlo v hotelu bylo dobré.
Jsme se zájezdem spokojeni.
Zdraví Hlinkovi

Další hodnocení

Video